HİZMETLERİMİZ

Merhaba,

TT Mimarlık/İnşaat, Türkiye’de İzmir İlinde bulunan MİMARLIK, İÇ MİMARLIK ve UYGULAMA hizmetleri veren bir tasarım ofisidir. Konut ve ticari mekanlar (kafe, restoran, sinema, ofis, otel…) gibi her alanda kendine özgü yenilikçi konseptler üretmekteyiz. Tasarımlarımızı daha çok kişi ve kurumlara ulaştırabilmek amacıyla yurtdışında da online hizmet vermekteyiz. Tasarımımızın her aşamasında iletişim halinde kalarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktayız. Mekan konseptlerine uygun renk ve doku çalışması yaparak kullanışlı ve estetik değerleri ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız. Peki online mimarlık hizmetimiz nasıl işler?

-İlk olarak, tasarımını yaptırmak istediğiniz mekanın ölçülerini, fotoğraf ve videolarını bize mail yoluyla iletiyorsunuz.
-Kullanmak istediğiniz malzeme, renk veya örnek görselleri hangi tarzı istediğinizi anlamamız için bize gönderiyorsunuz ve birlikte karar verip o renk tonlarında ve tarzda tasarım yapmaya
başlıyoruz.
-Alınan ana kararlar doğrultusunda mekanınızın tasarımını 3 boyut modelleme programları kullanarak yapıyoruz. Bu modellemede mobilya, duvar, renk ve malzeme detayları gibi
mekanda kullanılan unsurların hepsi bulunmaktadır.
-Tasarlamış olduğumuz mekanın görsellerini size jpeg. formatında gönderiyoruz. Projeyi inceledikten sonra değiştirmek istediğiniz kısımlar varsa onların revizyonunu yapıp tekrar size
gönderiyoruz.
-Proje tasarımı onaylandıktan sonra mekanda kullanılan her detayın ölçülerini, renk ve malzemeleri, parke ya da seramik modellerini, kapı ve pencere detayları, aydınlatmalar gibi her unsur üretime ve uygulamaya hazır bir şekilde dosyalanıp, gönderiyoruz.
-Eğer uygulama aşamasında bir sorun yaşarsanız ya da değiştirmek istediğiniz bir şeyler olursa bizimle tekrar iletişime geçerek sorununuzu en kısa sürede çözme garantisi veriyoruz.

Bu aşamaların eksiksiz ve hızlı ilerlemesini sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak öncelikli  hedefimizdir. İç mimari tasarımın yanı sıra dilerseniz modelleme (render) ve animasyon desteği de vermekteyiz. Tasarımlarını yapmış olduğumuz mekanların birkaç görselini incelemeniz için web sitemizi  ziyaret edebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için bize geri dönüş yapmanız ya da internet sitemizi
https://ttmimarlik.net/ bu linkten bize ulaşmanız yeterlidir.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 

Başlıca Yaptığımız İşler

-Uygulama Projesi (Sadece Mimari veya inşaat ruhsatına kadar olan tüm hizmetler şeklinde)

-Akustik Proje ve Akustik Rapor Hazırlanması

-Mimari Maket

-3D Görsel (render) ve Animasyon Hazırlaması

-İnşaat, uygulama ( Kat karşılığı, kentsel dönüşüm )

-İç mekan dekorasyon proje ve uygulaması ( Konut, otel, ofis, restoran vb. )

-Rölöve, Restitüsyon ve Restorasyon projesi ve uygulaması

-İmar Barışı Danışmanlık ve Hizmeti

-Enerji Kimlik Belgesi oluşturmak

-Kesin Hesap, Yaklaşık Maliyet

 

 

 

Detaylı bilgi için iletişime geçin.